Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 206 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Grupa Onko-Sailing w Vancouver

Odwiedź STRONĘ GŁÓWNĄ > http://mesa-jachtowa.bloog.pl/kat,220536,index.html

Strona Glowna jpg.jpg

 

0578 - Copy.JPGPięć osób z Polski przylatuje do Vancouver, żeby popłynąć w rejs na polonijnych jachtach żaglowych, spotkać się z polonią oraz pokazać, że osoby doświadczone chorobą nowotworową mogą żyć „normalnie”, czyli tak, jak nie mieli czasu żyć zanim zachorowali. Pomimo choroby, pomimo ograniczeń, jakie ta choroba na nich nakłada nadal żyją aktywnie. Nadal są pełnowartościowymi ludźmi, realizują swoje marzenia i pasje. Pokazują innym chorym, że takie właśnie życie można prowadzić.

Opowiedzą o swojej chorobie i o tym jak żeglarstwo pomaga im w walce z nowotworem, o swojej działalności, odbytych rejsach na jachtach żaglowych i ich dalszych planach.

ONKO-SAILING chce aktywizować pacjentów onkologicznych do wszelkich aktywności związanych z woda i życia z pasją !!!

Posłuchajcie i poczytajcie co mówią o sobie, chorobie i żeglowaniu:

Film: https://youtu.be/TFta38LhAAY

Strona: www.onko-sailing.bloog.pl

 

2017.05.29 Epizod Onko-Sailing. Plakat jpg.jpg

OnkoSailing Flyer engl..jpg

 

OnkoSailing Flyer.jpg

Podziel się
oceń
1
1


czwartek, 18 stycznia 2018

Autor tej strony

Jerzy Kuśmider

Jachtowy Kapitan 1975r. Działacz klubów żeglarskich w Warszawie (Pałac Młodzieży, PTTK Bryza, SKŻ PW) i PKM w Gdańsku. Absolwent Politechniki Warszawskiej 1976. Od 1977 na emigracji. Mieszka w Vancouver(Kanada) od 1981. Właściciel i budowniczy jachtu "Varsovia". Od 1985 roku, odbył liczne rejsy, głównie samotne po Pacyfiku, ok. 50 tys. Mm. Działacz polonijny. Autor książki: "Samotnie przez Pacyfik - "Varsovią" na Hawaje", oraz licznych publikacji w Kanadzie USA i Polsce.
e-mail: varsovia31@hotmail.com

Mesa

MESA JACHTOWA W VANCOUVER jest towarzyskim zgrupowaniem żaglarzy, motorowodniaków oraz sympatyków rekreacji na wodzie, mieszkających w rejonie Vancouver (Kanada) Mesa Jachtowa: nie jest organizacją ...

więcej...

MESA JACHTOWA W VANCOUVER jest towarzyskim zgrupowaniem żaglarzy, motorowodniaków oraz sympatyków rekreacji na wodzie, mieszkających w rejonie Vancouver (Kanada) Mesa Jachtowa: nie jest organizacją społeczną, nie ma zarządu, prezesa, składek itp. Mesa jachtowa jest formą „skrzynki” kontaktowej osób zainteresowanych jachtingiem. e-mail: varsovia31@hotmail.com

schowaj...