Bloog Wirtualna Polska
Są 1 278 022 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Moja nowa strona internetowa

Moja nowa strona internetowa

Uwaga: w zwiazku z decyzją portalu Wirtualna Polska o zamknięciu serwisu blogowego od dnia 31.03.2018, gdzie od wielu lat jest kilka moich blogów, informuję:

 

Zamiast tych moich blogów @WP, otworzyłem obecnie nową stronę:

 

https://jerzykusmider.wordpress.com/ 

 

Będzie to na razie jedna moja strona internetowa zamiast tych poprzednich, na którą przenoszę wiekszość wpisów z Wirtualnej Polski.

 

Proszę odwiedzać tą nową strone, gdzie bedę publikować bierzące wpisy.  

 

Podziel się
oceń
0
0


niedziela, 18 lutego 2018

Autor tej strony

Jerzy Kuśmider

Jachtowy Kapitan 1975r. Działacz klubów żeglarskich w Warszawie (Pałac Młodzieży, PTTK Bryza, SKŻ PW) i PKM w Gdańsku. Absolwent Politechniki Warszawskiej 1976. Od 1977 na emigracji. Mieszka w Vancouver(Kanada) od 1981. Właściciel i budowniczy jachtu "Varsovia". Od 1985 roku, odbył liczne rejsy, głównie samotne po Pacyfiku, ok. 50 tys. Mm. Działacz polonijny. Autor książki: "Samotnie przez Pacyfik - "Varsovią" na Hawaje", oraz licznych publikacji w Kanadzie USA i Polsce.
e-mail: varsovia31@hotmail.com

Mesa

MESA JACHTOWA W VANCOUVER jest towarzyskim zgrupowaniem żaglarzy, motorowodniaków oraz sympatyków rekreacji na wodzie, mieszkających w rejonie Vancouver (Kanada) Mesa Jachtowa: nie jest organizacją ...

więcej...

MESA JACHTOWA W VANCOUVER jest towarzyskim zgrupowaniem żaglarzy, motorowodniaków oraz sympatyków rekreacji na wodzie, mieszkających w rejonie Vancouver (Kanada) Mesa Jachtowa: nie jest organizacją społeczną, nie ma zarządu, prezesa, składek itp. Mesa jachtowa jest formą „skrzynki” kontaktowej osób zainteresowanych jachtingiem. e-mail: varsovia31@hotmail.com

schowaj...